Zinstal firma z przyszłością

Dlaczego warto nas wybrać

Naszym klientom zapewniamy sukces.

Zinstal Bis Sp. z o.o. sp.k. to firma z wieloletnimi tradycjami i doświadczeniem. Siedziba firmy znajduje się Zielonej Górze, posiadamy również biuro oraz halę warsztatową na terenie KGHM Huta Głogów.
Gwarantujemy naszym klientom wysoką jakość oferowanych usług, popartą certyfikacją DVS Zert.
Specjalizujemy się w wykonywaniu rurociągów przemysłowych. Posiadamy liczne uznane technologie (WPQR) wg PN EN ISO 15614-1 uznane przez Urząd Dozoru Technicznego. Na wszystkie wykonane prace udzielamy gwarancji.

certyfikacja :

Pomagamy rozwiązywać problemy

EN ISO 3834-2:2005​

w zakresie : Rurociągi, Konstrukcje stalowe metodami spawania 111, 135, 141​

EN 1090​

dla elementów nośnych oraz ich zestawów wykonanych ze stali do klasy EXC3​

UDT

napraw i modernizacji zbiorników bezciśnieniowych oraz rurociągów

Klienci o nas

Zinstal BIS Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul Batorego 126 A 65-735 Zielona Góra świadczy usługi w zakresie projektu, dostawy, montażu oraz serwisu systemów klimatyzacji.
Pracownicy tej firmy zapewniają fachowe doradztwo oraz bezproblemowe wykonanie powierzonych im projektów instalacji klimatyzacji . Prace montażowe oraz serwisowe wykonywane są zgodnie z naszymi wymogami nie utrudniając przy tym pracy biurowej. Zinstal BIS posiada wysoko wykwalifikowany personel oraz ekipy montażowe i serwisowe, obsługujące systemy w obiektach Exalo.
Exalo
Zinstal BIS Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Zielonej Górze świadczy usługi w zakresie projektowania, dostawy, montażu oraz serwisu systemów wentylacji i klimatyzacji. Pracownicy firmy Zinstal Bis sp. z o.o. sp. k. zapewniają fachowe doradztwo oraz bezproblemowe wykonanie powierzonych im projektów instalacji klimatyzacji i wentylacji. Prace montażowe oraz serwisowe wykonywane są zgodnie z naszymi wymogami nie utrudniając przy tym pracy biurowej. W ocenie jednostek organizacyjnych Uczelni współpracujących z Zinstal Bis sp. z o.o. sp. k., firma posiada odpowiednio wykwalifikowany personel oraz zespoły montażowe i serwisowe, obsługujące systemy w budynkach Uniwersytetu Zielonogórskego.
mgr inż. Katarzynd Łasińska
KANCLERZ Uniwersytetu Zielonogórskiego